Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Vefat İlanları

Ölüm hayatlarımızın en acı ve bize çoğu zaman en yakın olan gerçeklerinden bir tanesidir. Sevdiğimiz kişileri kaybetmek ve onlara veda veda etmek her zaman, insanoğlunun yaşadığı en zor sınavlarda birisi olagelmiştir. Cenazeler, taziyelerin gerçekleşmesi ve vefat ilanlarının duyurulması tüm bu noktalarda sevdiklerini kaybedenler için üstlenilmesi zor olan aşamalardır, zira hem bir kaybın üzüntüsü, hem de geride kalanlara güç vermek ve onları ayakta tutmak için sarfettiğimiz çaba, aileleri, dostları ilgilendiren önemli görevler arasında bulunabilmektedir.

Kaybedilen bir kişinin (ya da kişilerin) vefatını, onlardan bir süredir haber alamayan tanıdıklar, dostlar için de duyurmak, onları bu durumdan haberdar etmek önemlidir. Tüm bunların yanı sıra, tüm bu zor süreçler içerisinde bizlerin yanında olan, bizleri yalnız bırakmayan kişilerin ve kurumların da adlarından bahsederek onlara birer teşekkür sunmak, kimi zaman vefat ilanları içerisinde yer verilen ayrıntılardır ve bu zaman zaman kişiler için bir nevi gönül borcu olabilmektedir. Tüm bunlar ulusal çaptaki okurlara hitap eden gazeteler aracılığıyla yapılabileceği gibi, görece ufak, metropol olarak kabul edilmeyen, yani “herkesin herkesi tanıdığı” yerlerde herkesin okuduğu yerel gazeteler ve dergiler aracılığıyla da yapılabilmektedir.

Firmamız, size tüm bu zor zamanlarda destek sunmayı en öncelikli görevleri arasında saymakta, bir üst paragrafta bahsini geçirdiğimiz gazetelerle, internet siteleriyle ve tüm diğer platformlarla olan iletişiminizi kolaylaştırmak konusunda önemli bir rol üstlenmektedir. Sizin vefat ilanları ile ilgili tüm isteklerinizi ve yazılmasını talep ettiklerinizi teker teker not alan firmamız, bütçeniz dahilinde size belli gazetelerin ilan sayfalarını önerebilmekte, bunlarla ilgili olarak genel bir değerlendirme yaparak size iletebilmekte ve yine sizlerin istekleri doğrultusunda bu gazetelerle iletişime geçerek, vefat ilanlarının en kısa zamanda bu sayfalarda yer almasını sağlayabilmektedir.

Vefat ilanlarını dilerseniz siz kendi cümlelerinizle dile getirebilir, dilerseniz de firmamızda bulunan uygun şablonlar üzerinde yaşanan bu üzücü hadiseyi açıklayacak kimi değişiklikler yaparak bu şekilde yayınlanmasını talep edebilirsiniz. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan, hangi gazetelerde, hangi yayın araçlarında ne şekilde yayınlanacağı gibi ayrıntılar konuşulduktan sonra ise firmamız sizin adınıza tüm bu yayınlana sürecini üstlenecek, böylece gözünüz arkada kalmayacaktır.

Firmamız diğer tüm ilan alanlarında olduğu gibi vefat ilanları konusunda da kurumsal ve profesyonel anlayışla, sizler için en optimum çözümü bulmaya çalışacak, görüş ve önerilerini sizlere sunarak (ve elbette ki son kararları, atılacak adımları size bırakarak) bu çerçevede işlemlerinizi tamamlayacaktır. Vefat ilanları, anma ilanları, başsağlığı ilanları gibi pek çok konuda yapılacaklar konusunda yıllanmış tecrübeye sahip olan firmamızın sizi bu noktada yalnız bırakmayacağına ve önemli bir destekçi rolü üstleneceğine emin olabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken ise bizimle iletişime geçmek, isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi bize ileterek firmamızın gerekli aşamalarını tamamlamasını sağlamak olacaktır.

İlan Örnekleri

Whatsapp
Whatsapp