Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Teşekkür İlanları

Yıllarca üzerine emek verilen bir işin tamamlanması, beraberinde büyük bir rahatlamayı da getirmektedir. Uzun süreli kariyer planları, gidilen uzun bir yol, gerçekleştirilen ciddi bir hedef, her zaman bireysel işlerdir diyemeyiz elbette. Zaman zaman tüm bu işler aynı zamanda birer takım çalışması haline de gelmektedir ve bu durum, bahsi geçen takımı asla unutmamak gibi bir nazik davranışı da beraberinde getirmektedir.

Tüm bu toplum kuralları ve nezaket, bizi teşekkür ilanları meselesine getirmektedir. Çok önemli bir pozisyona gelen ve hem bunu duyurmak, hem de kendisine bahsi geçen güne kadar destek olan kişilere (eş, kardeş, anne baba, arkadaş gibi) teşekkür etmek isteyenler bu yolu seçebilirler. Aynı şekilde çok zorlu bir hedefini tamamlayan ve amaçlarından birisini gerçekleştiren birisi de bu yol boyunca kendisine omuz veren kişilere vefa borcunu ödeme ihtiyacı hissedebilir. Tüm bu ilanlar, teşekkür edilen kişileri ya da grupları mutlu eder ve iyilikler, çoğu zaman karşısına iyilikleri çıkarır diyebiliriz.

Teşekkür ilanlarının bir diğer muhatabı ise zaman zaman düğünler, etkinlikler, toplantılar gibi özel günlerden sonra çiftin, organizatörlerin ya da bu etkinlikleri gerçekten önemseyenlerdir. Bu kişiler, yanlarında olan kişilere kendi ağızlarından yazdıkları teşekkür ilanları vasıtasıyla minnet duygularını ifade edebilirler, bu sayede onlarla olan bağlarını çok daha güçlü kılabilirler yahut bu bağı herkese göstererek onları onore etme yoluna gidebilirler.

Tüm bu teşekkür ilanlarının organize edilmesi konusunda ise pek çok kişinin kafa karışıklığı yaşadığını görmekteyiz. Pek çok basılı gazete ve derginin varlığı, her birisinin farklı kriterlerinin olması ve önemli bir faktör olan “fiyatın ne kadar olacağı”, kafa karışıklığını yaratan unsurlar arasında bulunmaktadır.

Peki, bu durumda nasıl bir süreç izlenmeli ve neler yapılmalıdır? Tek başımıza tüm bu işlerin altından kalkabilir miyiz? Firmamız, zaman zaman oldukça karmaşık bir hale gelebilen ve fazladan bir emek isteyen tüm bu çalışmaları sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyor. Bu sayede tüm bu ilan süreçleri kolaylaşıyor, aynı zamanda tastamam istediğiniz gibi olarak sizleri ve de sevdiklerinizi daha da mutlu ediyor.

Teşekkür ilanlarında çalışmayı hızlandırmak ve işlemleri basitleştirmek için en önemli seçeneklerinizden birisi firmamızı aramak ve taleplerinizi iletmek olacaktır. Sonrasında firma personellerimiz sizden ilan metnini, bütçe aralığınızı, tercihen hangi basılı yayın organlarında yayınlatmak istediğinizi ve diğer gerekli ayrıntıları alarak gerekli araştırmaları yapacak, bu sırada ise metnin tamamı, hatasız bir şekilde hazırlanmış olacaktır Böylece vakit kaybı yaşamaktan da uzak kalmış olacaksınız. Sonrasında ise size uygun seçenekler sıralanacak ve bize vereceğiniz onayla birlikte işlemler tamamlanacaktır.

Siz de firmamızla telefon, e-mail gibi kanallar aracılığıyla görüşerek teşekkür ilanlarınızı yayınlatmaya başlayabilir, çevrenize ve sevdiklerinize ne kadar önem verdiğinizi bir de bu araç yoluyla göstermeyi seçebilirsiniz.

İlan Örnekleri

Whatsapp
Whatsapp