Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Taziye İlanları

Sevilen kişilerin kaybı, ister çok yakınımızdaki insanlar olsun, isterse iletişimimiz sadece bir tanışıklıktan ibaret olsun, her zaman acı ve üzüntü vericidir. Bu elemli ve kederli dönemlerde kaybedilen kişinin sevenleri çoğu zaman bir arada olmak, acılarını paylaşmak ve birbirilerine gerekli desteği sağlamak isterler. Bu durum kimi zaman mesafelerin arada olmasıyla sekteye uğramış olsa da, herkesi bir arada hissettirecek, kaybedilen kişinin (ya da kişilerin) anısını paylaşmayı sağlayacak unsurlarla yine de sağlanabilir ve telafi edilebilir. Genel olarak herkesi ortaklaştıracak bir unsur da, kişi ya da kişiler için verilmekte olan taziye ilanları ve bunların genel olarak geniş kapsamlı olmasıdır.

Taziye ilanları dendiğinde çoğunlukla aklımıza gazete ya da dergi gibi kimi basılı yayınlar gelir ki, bu tespitin çoğunlukla doğru olduğunu da söylememiz gerekmektedir. Hem bu basılı yayınlar, hem de bu yayınların kimi zaman internet üzerinden e-dergi, e-gazete gibi formatlarla yayınlanan versiyonları üzerinden yayınlanan taziye ilanları öyle bir zaman gelir ki, bazen kaybettiklerimize yaptığımız son bir saygı duruşu niteliği de taşır.

Tüm bu zorlu süreçlerde gazeteleri, dergileri aramak, fiyat almak, ilan içeriğine karar vermek, onaylatmak, isimleri ve ödemenin nasıl yapılacağı gibi ayrıntıları belirlemek oldukça karmaşık bir hal alabilir. Firmamız da sizler için tam da bu noktada devreye girmekte ve gerekli hayati dokunuşları yaparak, sizler için bu karmaşık süreci çok basit ve rahat bir hale getirerek, kayıplar sonrasında hepimizin omuzlarında hissettiği bu ağır yükün en azından bir kısmını, kendi görevini yerine getirerek devralmaktadır.

Taziye ilanları konusundaki süreç nasıl işlemektedir? En basit haliyle söyleyebiliriz ki, sizlerin istekleri doğrultusunda bu ilanda neler yazılacağı, kimlerin adına yayınlanacağı, hangi gazetelerde yayınlanacağı ve ne kadar süre ilanda kalacağı gibi konularda genel bir çerçeve oluşturulmaktadır. Yine bu çerçeve (ve elbette ki sizin bizlere belirtmiş olduğunuz bütçe) dahilinde tarafınıza öneriler sunulmakta, bu önerilerin ışığında, ancak her zaman son kararı sizin isteklerinize bırakarak süreç tamamlanmaktadır. Tüm bu adımlar, firmamızın kurumsal ve yıllanmış bir şekilde yaptığı çalışmaların da etkisiyle oldulça hızlı bir şekilde, sorunsuz olarak tamamlanabilmektedir.

Çoğu zaman taziye ilanları, belli periyotlarla anma ilanları yoluyla da desteklenmektedir. Bunun anlamı, belli ölüm yıldönümlerinde, kişinin doğum günlerinde ya da başka zamanlarda yayınlanacak anma vasıtasıyla taziyenin daha farklı bir şekilde tekrarlanmasıdır. Firmamız anma ilanları konusunda da oldukça yetkindir ve atılacak her adım, belli bir takvime göre gerçekleşebilmektedir.

Siz de taziye ilanlarınız için firmamızla birlikte çalışmayı seçebilir, bu sırada hem kurumsal bir hizmetten faydalanmanın, hem de en uygun fiyatlarla ilan yayınlamanın ardından, bu sürecin sonunu yayınlanan metni doğrudan görerek tecrübe edebilirsiniz. Her türlü ilanınız ve gazetelerde yayınlanmasını istediğiniz metinleriniz için bir telefon uzaklığındayız.

İlan Örnekleri

Whatsapp
Whatsapp