Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Seri İlanlar

Seri ilanlar, çalışacak eleman arayanlar, iş bulmak isteyenler, mevcut işinden memnun olmayıp bu işi değiştirmek için belli arayışlarda olanlar gibi pek çok farklı kişi ve de kurum tarafından tercih edilmektedir. On yıllardır, internet dahi bu kadar yaygın değilken hayatımızda olan ve hala da var olmaya devam eden seri ilanlar, günümüzde etkinliğinden hiçbir şey yitirmeden, aksine güç kazanarak yoluna devam etmektedir.

Ancak, seri ilanlar aynı zamanda farklı bildirimler için de kullanılmaktadır. Kimi yasal zorunluluklar kaybedilen kimlikler, mahkeme aracılığıyla yapılan ve tescillenmiş isim değişikliklerini gibi bildirimlerin de gazeteler üzerinden yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Hatta mevcut durumu garanti altına almak isteyen kişiler, kimi zaman bu verilen ilanların çıktığı günkü gazetelerden birkaç adet satın alıp saklamakta, bahsi geçen kayıplar ya da değişiklik sebebiyle ileriki vadede oluşabilecek herhangi bir sorunun önüne bu şekilde geçmek istemektedir.

Firmamız seri ilanlar konusunda yıllardır edindiği tecrübe ile hem eleman ilanlarını, hem iş ilanlarını, hem de kimlik kaybı, isim soyisim değişikliği gibi ilanların tamamını üstlenebilecek durumdadır. Üstelik bu ilanları dilerseniz sizin istediğiniz cümlelerle, isterseniz de kimi hazır ilan seçeneklerini size uyarlayarak kolaylıkla yayına sokabilecek olan firmamız, hızlı ve sorunsuz bir işlem süreci yürütmesiyle de bilinmektedir. Bu durum, kimi zaman pek çok farklı ilanı aynı anda verebilecek kişilerin işin ayrıntılarıyla fazlaca uğraşması zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız, sizlere tüm bu hizmetleri en optimal halinde verme çabalarından gurur duymaktadır. Zira profesyonel hayatınızı, çalışma alanınızı, kariyer planlarınızı, uzun-dönem amaçlarınızı sizinle paylaşacak bireyleri hayatınıza dahil etmek için atacağınız adımlar, sadece profesyonel hayatınızda değil, aynı zamanda kişisel hayatınızda da büyük rol oynayacaktır. Birlikte çalışacağınız bireyleri seçmek için vereceğiniz seri ilanlarda, sizleri en iyi sonuçlara yönlendirecek kriterleri belirlemek, sürecin takibinde gelişebilecek isteklerinize göre bu ilanlarda çeşitli güncellemeleri yapabilmek önemlidir.

Türü, uzunluğu ve basılı yayın organlarında ne kadar süreyle yayınlanacağı fark etmeksizin tüm seri ilanlarınızın süreci şu şekilde işlemektedir. Bize metni (ya da istediğiniz genel çerçeveyi), bütçe aralığınızı ve dilerseniz de tercih ettiğiniz gazeteleri söylemeniz durumunda firmamız hızlı bir tarama yaparak size gerekli raporu iletmektedir. Bunların sonrasında ise her şey yine sizin istediğiniz şekilde, tercihlerinize uygun bir ilerleyişle devam edecek ve ilanınız, istediğiniz yerde, istediğiniz süre aralığında ve büyüklükte yayınlanacaktır.

Seri ilanlarınızı yayınlatmak için firmamızla görüşerek ilk adımı atabilirsiniz: sitemiz içerisinde bulunan bilgiler aracılığıyla bizlere bir e mail atmanız ya da telefon vasıtasıyla bizse ulaşmanız fazlasıyla yeterli olacaktır. Sonrasında ise alanında yetkili personellerimiz sizlerin istekleriyle ilgili çalışmayı yapacak, size belli durumlarda bilgilendirmeler sunacak, son kararı sürekli olarak size bırakmak suretiyle de olsa, omuzlarınızdan bu yükü ciddi oranda almayı hedefleyeceklerdir.

Bu kategoride kayıtlı resim bulunamadı
Whatsapp
Whatsapp