Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Ölüm İlanları

Sevdiğimiz kişileri kaybetmek ve onları toprağa vermek, her zaman hayatlarımız içerisindeki en üzücü ve en kabullenilmez hadiseler arasında yer almıştır. Durum böyle olunca, bu acıyı kabulleniş ve geride kalanların birbirilerine olan tesellisi kendisine çok daha önemli bir yer bulmaktadır. Böyle zor günlerde birbirileriyle dayanışma içerisinde olan bizler, bu acıları atlatmak için başkalarından güç alır, aynı zamanda da başkalarına güç vermiş oluruz.

Gazetelere verilmekte olan ölüm ilanları da kimi zaman böyle bir amacı yerine getirmektedir. Mesafeler gereği birbirileriyle yakın olamayan kişileri bedenen olmasa dahi ruhen yakınlaştırmayı kendisine amaç edinen ölüm ilanları, kaybedilen kişinin ya da kişilerin sevenlerini bir araya getirir. Aynı zamanda, yine benzer sebeplerden kişilerin kaybından haberi olmayan insanları da durum hakkında bilgilendirmeyi amaçlar. Bunun yanı sıra, kaybedilen kişi toplum içerisinde tanınmış bir sanatçı, oyuncu, devlet adamı ya da bürokrat olabilir, bu durumda verilen ölüm ilanları, kişinin kimler tarafından sahiplenildiğini ve hayatlarında kimlerle bağ kurduklarını da göstermiş olur. Bu durumda ilanlar içerisinde yazılacak olan metin daha da bir önem kazanır.

Ölüm ilanlarını gazetelerde yayınlatmak için firmamızın üstlendiği görevle birlikte üstünüzdeki bu yükü paylaşmak, onu bir nebze olsun hafifletmeyi hedeflemekteyiz. Firmamız, sizlerin bu zor anında önemli bir görev üstlendiğinin farkındadır ve bu durumu kolaylaştırmak için elinden gelen bütün çabayı göstermektedir.

Ölüm ilanlarının gazetelerde yayınlanması için bize başvurduğunuzda, öncelikle yayınlanmasını istediğiniz notu, ilanın kimlerin adına verileceğini ve hangi gazetelerde yayınlanmasını istediğiniz gibi bilgileri edinmekteyiz. Bütçe aralığınızı da öğrendikten ve size genel durum hakkında bilgi verdikten sonra ilgili gazetelerin ilgili birimleriyle hızlıca temasa geçip, size hızlı bir şekilde geri dönüş yapmaktayız ve mümkün olan en kısa süre içerisinde ilanınızın yayınlanma süreci tamamlanmaktadır. Bundan sonrasında ise ister ilan için bize ulaştığınızın ertesi günü, isterseniz de bir başka tarih aralığında ölüm ilanları gazetelerde kendisine yer bulmaktadır.

Firmamız, tüm bu süreçler içerisinde sizlere kurumsal, profesyonel ve sorunsuz bir süreç sunmak için hizmet vermektedir. Özellikle ölüm ilanları gibi oldukça hassas bir konuda hata yapmanın söz konusu olamayacağını farkındayız. Alanında yetkin personelimiz de bu yüzden oldukça dikkatli bir şekilde, hemen her ilanda olduğu gibi bu alanda da sizler için en iyi çalışmayı gerçekleştirmektedir. Gazetelerle kurulacak olan koordinasyon, en uygun fiyat, herhangi bir yazım, isim hatasını engelleyecek kadar titiz çalışmak gibi özellikler firmamızın kendi çalışma disiplinini tanımlamaktadır. Bunun yanı sıra, işlerin hızlıca tamamlanması ve her aşamada size bilgilendirme amaçlı geri dönüş yapılması da olmazsa olmazlarımız arasında bulunmaktadır.

Kayıplarla ilgili acıları paylaşmak zor olsa da, bu noktada geride kalanların yapması gerekenler konusunda size her alanda yardımcı olmak açısından firmamızın bütün iletişim kanalları size sonuna kadar açıktır. Bizlere sitemizden, e-mail adresimizden ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

İlan Örnekleri

Whatsapp
Whatsapp