Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Kutlama İlanları

Güzel haberler aldığımız her bir gün, bunu başkalarına da duyurmak, sevincimizi dostlarımızla, sevdiklerimizle dört bir koldan paylaşmak isteriz. Tüm bu sevinçlerin başkaları tarafından da bilinmesinin bize vereceği mutluluk, kimi zaman oldukça paha biçilemez bir hal almaktadır. Öte yandan, bu güzel haberlerin bizde yarattığı etkiyi sevenlerimizin de bir kez daha anlaması, bizim onlara vermiş olduğumuz değerin de önemli göstergelerinden birisidir. Bunun bir yolu da bahsi geçen haberi, kutlama ilanları gibi yöntemler aracılığıyla herkese duyurmaktır.

Kutlama ilanları, düğünler, doğumlar, mezuniyetler, kazanılan büyük başarılar gibi pek çok farklı konu hakkında olabilir ve ilanlar, bu tarz olayların hemen ardından yazılabilir. Bu ilanlar bir çifte, bir spor takımına, bir şirket yöneticisine, geniş bir aileye ya da gruba, bir öğrenciye, kısacası herkese, her daldan yazılabilecek şekilde değişiklik gösterir. Kutlama ilanları gücünü bir noktada da buradan alır, yapılacak hoş bir jest olması ve belli kalıplara bağlı olmaması önemli bir özelliğidir diyebiliriz.

Özel günlere dair verilen kutlama ilanları elbette ki sadece size ait bir güne, haftaya ya da etkinliğe ait olmak zorunda değildir. Ulusal günler ve haftalar, dini günler gibi pek çok farklı konuda da gazetelere vereceğiniz ilanla bu bahsi geçen tarihleri önemsediğinizi, sizin için hangi anlam ve önemlere sahip olduklarını, kendi cümlelerinizle yazarak belirtebilirsiniz. Görüldüğü gibi, kutlama ilanları oldukça geniş bir perspektifte hazırlanabilir ve önemli olan, bu noktada bahsi geçen önemli günle alakalı duygu ve düşüncelerinizi de paylaşabiliyor olmaktır. Bu durum, sizin o güne ya da yaşanan özel olaya bakışınızı da göstermek açısından önemlidir.

Firmamız, diğer pek çok ilanda olduğu gibi kutlama ilanlarının yayınlanması konusunda da size kurumsal bir hizmet vermektedir. İlanlar içerisinde neler yazılacağı, nelere vurgu yapılacağı, ne kadarlık bir bütçe dahilinde ve kaç gün boyunca, hangi basılı mecralarda yayınlanacağı gibi pek çok konuyu da doğrudan görüşebileceğiniz firmamız, tüm bu konularda da size danışmanlık yapmaktan ve yardımcı olmaktan gurur duymaktadır. Bu sırada hem profesyonel kimliğiyle hızlı bir şekilde hareket eden, hem de sizlerin görüşlerini düzenli bir şekilde alarak isteklerinizin dışına çıkmamayı amaçlayan çalışanlarımız, en iyi sonucu alma odaklı bir çalışma disiplini sergilemektedir. Bu sayede bütçenize uygun ve istediğiniz basılı yayınlarda gösterime giren seri ilanlara hemen ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Firmamızla doğrudan site üzerinden iletişim kurabileceğiniz gibi, e mail ya da telefon kanalıyla da kontağa geçebilirsiniz. Metni bize iletmeniz yahut elimizdeki hazır metinlerden, size uygun değişiklikler yapılarak seçilebilecek bir metni onaylamanız durumunda süreç oldukça hızlanacak, sonrasında ise ilanlarınız istediğiniz yerlerde yayına girecektir. Hem kutlama ilanları, hem de diğer pek çok ilan türü için firmamızla hemen, şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bu kategoride kayıtlı resim bulunamadı
Whatsapp
Whatsapp