Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Eleman İlanları

Eleman arayışı, çoğunlukla iki taraflı bir süreç olarak kendisini göstermektedir. Hem eleman arayışı içerisinde olan kişilerin ya da kurumların doğru kişilerle temasa geçebilmesi, hem de çalışmak isteğinde olan çalışanların kendileriyle çalışmak isteyecek yerleri hızlı, doğru bir şekilde bulabilmesi gerekmektedir. Tüm bunlar için kullanılan mecralar genelde internet, yazılı ve basılı yayın gibi araçlar olarak tanımlanabilir. Yine belli sosyal ağlar da bu duruma yardımcı olabilecek imkanlara sahip olsa dahi, yine de çoğu firma başarısı kanıtlanmış ve yıllardır kullanılan yöntemleri denemekte, çoğu zaman da başarılı olmaktadır. Eleman ilanları, şirketler içerisinde açık olan pozisyonları doldurmak açısından oldukça önemlidir. Ancak, bu ilanların nereye, hangi koşullarda, hangi sıklıkta verileceği gibi konular kimi zaman kafa karışıklığı yaratabilmektedir. En iyi fiyat performans oranını yakalamak ve bunu yaparken de açık olan pozisyona en uygun kişileri bulup, ihtiyacı hızlı bir şekilde gidermek kimi zaman oldukça hayati bir hale gelmektedir.

Bu işin profesyonelleri arasında yeri en başlarda olan firmamız ise, size eleman ilanları konusunda oldukça iyi bir perspektif sunmayı kendisine görev edinmiştir. Mühendis, operatör, sağlık çalışanı, ofis elemanı, sivil toplum kuruluşu görevlisi fark etmeksizin, her türlü sektörde ve meslek dalında verilecek “eleman aranıyor/iş aranıyor” tarzı ilan, firmamız tarafından gereklerine uygun bir formata sokularak basılı medya organları aracılığıyla yayınlanabilmektedir. Bu sayede açık pozisyonların iş kaybına uğranmadan hızlıca kapatılabilmesi, beklentilerin karşı tarafa uygun bir şekilde aksettirilebilmesi de sağlanmaktadır. Bu iki unsur oldukça hayatidir denilebilir, zira onlarca iş görüşmesi yerine yapılacak çok daha “nokta atışı” iş görüşmelerinin de önünü açabilecek yegane şeylerden birisi budur.

Sürecin en başında firmamızla görüşerek, gerekli kriterleri bildirmeniz gerekmektedir. Bu sırada firmamızın da size çeşitli öneriler sunabileceği durumlar ortaya çıkabilecek olsa da, her noktada son kararın size ait olması en önemli presiplerimiz arasındadır. Böylece içinize sinen, arayışlarınıza uygun eleman ilanları yayınlanabilmekte ve ancak bu şekilde yapılan işlem doğru bir şekilde, başarılı sonuçlar alınarak tamamlanabilmektedir.

Kriterlerin içerisinde arayışı içerisinde olduğunuz elemanların niteliğinin yanı sıra ilana ne kadarlık bir bütçe ayırdığınız, bu ilanın (ya da ilanların) kaçar gün yayınlanacağı, hangi gazetelerde yayınlanmasını tercih edeceğiniz gibi pek çok konu gündeme gelmektedir. Bu bilgileri sizden alarak titiz bir şekilde not eden personellerimiz akabinde gerekli çalışmalara ve arayışlara başlamaktadır. Sizlere çeşitli durumlarda geri dönüş yaparak uygun seçenekleri sunan firmamız, sonrasında yayın sürecini başlatmakta ve herhangi bir vakit kaybına uğramadan eleman ilanlarınız hızlı bir şekilde basıma girmektedir.

Tüm bu bahsi geçen hizmetlere hızlı bir şekilde ve tek elden ulaşmak için yapmanız gereken ise oldukça basit. Firmamızla iletişime geçin, ihtiyaçlarınızı söyleyin ve alanında profesyonel personellerimiz sizin için çalışmaya hemen başlasın!

Bu kategoride kayıtlı resim bulunamadı
Whatsapp
Whatsapp