Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Başsağlığı İlanları

Her kayıp, ardında pek çok üzüntüyü, seven ve canı yanan kişiyi bırakmaktadır. Kalanlar, gidenlerin ardından acılarını yaşamak isterken, bir yandan da yan yana olmayı, tüm bu acıları birlikte göğüslemeyi ve “birlik hissiyatını” yaşamayı isterler. Ölümlü dünya bize bir yandan sevdiklerimizin acısını gösterirken, bir yandan da kalanların yan yana durmasını, onların bu acıyla böyle baş etmesini zorunlu hale getirmektedir. Dolayısıyla birlik ve beraberlik çoğu zaman, kayıplarımızın ardından bu acıyla başa çıkmamızın en başta gelen yollarından birisidir.

Kimi zaman mesafeler bunu engelliyor gibi görünse de, aslında bunu aşmak için pek çok yol vardır. Bir başsağlığı ilanı, sevdiğimizin kişinin (ya da kişilerin) ardından yazılacak birkaç anlamlı, düşüncelerimizi aktardığımız satır bunun için basit gibi görünse de oldukça etkili bir yoldur. Başsağlığı ilanları, tam da bu yüzden çoğunlukla herkesin okuduğu basılı gazete gibi mecmualarda yayınlanmakta ve fikri bir, acısı bir olan kişileri fiziksel anlamda olmasa dahi, duygusal anlamda yan yana getirmekte, onları birbirine yakınlaştırmakta, üzüntülerini ifade etmelerine yardımcı olmaktadır.

Başsağlığı ilanları vermek, bu işlemi ilk kez gerçekleştirecek kişiler için, özellikle de bu zor zamanlarda çoğunlukla karmaşık olabilir, dahası, hangi gazetede, ne kadar süreyle ve nasıl yayınlanacağı gibi konularda herkes zorluk yaşayabilir. Tam da bu noktada firmamız, sizleri bu zor gününüzde yalnız bırakmıyor ve gerekli işlemleri sizler ve sevdikleriniz için yapma görevini üstleniyor.

İlgili süreç genel anlamda şu şekilde işliyor. Sizler başsağlığı ilanlarını kimin için ve kimlerin adıyla yayınlanacağını firmamıza bildiriyor, eklemek istediğiniz notlar, özellikle üzerinde durulmasına dikkat ettiğiniz noktalar varsa bunları da tarafımıza iletebiliyorsunuz. Bizler de sizin için hem bütçeniz, hem de istedikleriniz dahilinde en uygun, en optimum çözümleri sunarak sizlere seçim imkanı sunuyoruz. Tüm bu seçeneklerin birisini ya da birkaçını seçmeniz mümkün. Sonrasında ise işlemler tarafımızca, sizleri bu karmaşık süreçlerden uzak tutarak hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve istediğiniz başsağlığı ilanları, istediğiniz mecralarda, talep ettiğiniz süreler boyunca yayınlanıyor.

Başsağlığı ilanları, kişinin ya da kişinin vefatlarından sonra, yine istekleriniz doğrultusunda anma ilanlarına da dönüştürülebiliyor. Bunun anlamı, kişilerin doğum ya da vefat yıldönümlerinde onları unutmadığını herkese gösterebileceğiniz, bu zor süreçlerde yanınızda duranlara tekrardan teşekkür edebileceğiniz metinlerin yayınlanabiliyor olmasıdır. Hangi periyotlarla, nasıl yayınlanmasını talep ederseniz, bu ilanlar da aynı şekilde istediğiniz gazete ya da diğer basılı yayın organlarında kendisine yer bulabiliyor.

Tüm bu işlemleri yapmak, ardından ise sürecin basılı yayın üstünde doğru bir şekilde tamamlandığını görmek için firmamıza bir telefon açmanız yahut e mail kanalıyla ulaşmanız yeterli olacaktır. Her iki koşulda da firma yetkililerimiz sizlerle iletişime geçecek, durumun hassasiyetini bilincinde olarak özenle yapacakları çalışmadan sizi adım adım haberdar edeceklerdir.

İlan Örnekleri

Whatsapp
Whatsapp