Hürriyet Cumhuriyet Sözcü Posta Yeni Asır Olay
İstanbul Gazete İlan Telefonu
İstanbul Gazete İlan Telefonu
Ankara Gazete İlan Telefonu
İzmir Gazete İlan Telefonu
7/24 Vefat İlan Telefonu

Anma İlanları

Sevdiklerimizin kaybı, onların anılarının da kaybolacağı anlamına hiçbir zaman gelmemektedir. Her ne kadar değerli kişilerin kaybının verdiği üzüntü zaman zaman bizleri bu duygulara sürükleyebiliyor olsa da, onların anılarının bizlerle, yaptıklarıyla ve onları hatırlayanlarla yaşamaya devam edeceklerini bilmek gerekmektedir ve bu anıları yaşatmak, kuşkusuz onlara dair konuşacağımız pek çok şeyi de bu dünyada var edecektir.

Sevdiklerimizin, ailemizden olan (yahut ailemizden birisi olarak saydığımız) kişilerin ölüm yıldönümlerinde yapılacak anmalar ve onların unutulmadığının herkes tarafından bilinmesi kuşkusuz ki oldukça anlamlıdır ve önemlidir. Aynı şekilde alanlarında tanınmış, ülkemize ya da dünya çapında yaptıklarıyla adlarından söz ettirmiş oyuncuların, bilim insanlarının, sanatçıların ya da politikacıların da ölüm yıldönümlerinde anma ilanları verilebilmektedir. Bu durum çoğunlukla ölüm yıldönümleri içerisinde gerçekleşirken, kimi ilan veren kişiler bunu anması yapılacak kişinin doğum gününde de gerçekleştirebilmektedir.

Tüm bu süreçlerin ne kadar hassas ve hayati olduğunun farkındayız. Firmamız bu noktada anma için verilecek bütün ilanların hazırlanması, düzeltilmesi, sizler tarafından son bir kontrolünün ve son bir onayının yapılmasını, bunların devamında da ilanların basılmasını denetleyen bir mekanizma içerisinde oldukça önemli bir rol üstlenmektedir. Anma ilanları konusunda yapılacaklardan ise, yazımızın ilerleyen bölümlerinde bahsetmek istiyoruz.

Gazeteler, dergiler, hatta bu yayınların internet kaynakları gibi pek çok alanda yayınlanabilek anma ilanları, süreç olarak şu şekilde işlemektedir: sizler, anması yapılacak kişi için gerekli bilgileri bize sağlayabilir ve anma notunun ne olacağıyla ilgili gerekli açıklamaları yapabilirsiniz. Bunun sonrasında bütçenize, anma ilanının büyüklüğüne ve hangi sayfada, ne kadar süreyle yayınlanacağına bağlı olarak son karar yine sizin tarafınızdan verilir ve biz, gerekli yayın kuruluşlarıyla bu konudaki bütün bürokratik işlemleri halledip, sizler için ilgili ilanın yayınlanmasını başarıyla sağlarız.

Bu süreç açıklamasında görüldüğü gibi, her ilanda olduğu üzere anma ilanları içerisinde de her şey tamamen sizin isteklerinize ve taleplerinize bağlı olarak değişmekte, belirlenmektedir. Tüm bu aşamaların her bir adımında sizlerin onayı doğrultusunda ilerleme sağlanmakta, eğer itiraz ettiğiniz herhangi bir nokta olursa (ilanın genel dili, yayınlanacak basın yayın kuruluşunun ya da kuruluşlarının adları gibi) bunu imkan dâhilinde değiştirmek mümkün olmaktadır.

Sevdiklerimizin, anılmayı ve hep iyi hatırlanmayı hak eden pek çok kişinin anma ilanları, gördüğünüz gibi oldukça önemli bir unsurdur ve anıları taze tutmaktan kişinin/kişilerin ideallerini yaşatmaya, onları daha da ileriye götürmeye kadar pek çok konuda toplumumuz içerisinde yer tutmaktadır. Tüm bunlarda sizleri süreçlerin karmaşıklığından kurtarmak ve oldukça iyi fiyat teklifleri sunmak için yanı başınızda, sizlerin hizmetindeyiz. Firmamız üzerinden vereceğiniz anma ilanlarıyla siz de gönül rahatlığıyla sevdiklerinize olan son görevlerinizi yerinize getirdiğinizi hissedecek, tüm bunları yaparken bu zor zamanlarınızda çeşitli karmaşık, pek çok görüşme trafiği gerektirecek ilan yayınlama sürecini tamamen bizlere devretmiş olacaksınız.

İlan Örnekleri

Whatsapp
Whatsapp